Hikayemiz

Hikayemiz

PlantoHealth’de kadınları şirketimizin kalbine yerleştiriyor ve anne olmayı seçenler de dahil olmak üzere kadınların —ve elbette diğer tüm bireylerin—bütünsel sağlığını destekleyen özel olarak tasarlanmış "Custom-Tailored" sağlık ve cilt bakım ürünleri sunuyoruz.

Hikayemiz ebeveynlere bitkisel içerikli, güvenli ve etkili bebek cilt bakımı ürünleri sağlama vizyonuyla, ilaç Ar-Ge alanında faaliyet gösteren, kurucu ortağı olduğum CT Pharma Research'de geliştirilmiş olan PlantoBaby® markalı bebek cilt bakımı ürünlerinin 2018 yılında piyasaya sunulması ile başladı.

PlantoBaby® markasının başarısı, 2022 yılında kadın, anne ve çocuk sağlığına odaklanmayı planladığımız PlantoHealth'in kurulmasına yol açtı.

Gerçek sağlığın fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığın dengeli bir kombinasyonundan geldiğine inanıyorum. Bu nedenle sağlıklı yaşam tarzını destekleyen, bilimsel bir bakış açısı ile geliştirilmiş cilt bakım ürünlerini ve gıda takviyelerini sizlere sunmak için çalışıyorum.

Yenilikçi ve özel olarak tasarlanmış "Custom-Tailored" ürünlerimiz CT Pharma Research’ün uzman ekibi tarafından geliştirilmiş olup, ilaç geliştirme konusundaki uzmanlığımıza dayanmaktadır.

PlantoHealth aracılığı ile sağlıklı yaşam yolculuğu planınıza dahil olarak bütünsel sağlığınızı korurken, yaşamdan keyif almanıza katkıda bulunacak güvenli ve etkili ürünleri sizlere sunmaya kararlıyım.

Sağlıcakla kalın…

Kim. Müh. Semra Aktaş Şimşek